„Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2022

Jesteś samotną osobą starszą lub mieszkasz z osobami bliskimi, które nie mogą zapewnić Ci wsparcia? Potrzebujesz interaktywnej opaski bezpieczeństwa? Zgłoś się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdowie i weź udział w programie „Korpus Wsparcia Seniorów”.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdowie bierze udział w programie ogłoszonym przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej „KORPUS WSPARCIA SENIORÓW”. Pomoc skierowana jest do osób w wieku 65+ zamieszkałych w Gminie Gdów. 

MODUŁ II  OPIEKA NA ODLEGŁOŚĆ – OPASKA BEZPIECZEŃSTWA

W ramach programu seniorom w wieku 65 lat i więcej zostanie zapewniony dostęp do tzw. „opasek bezpieczeństwa”, które będą połączone z usługą operatora pomocy.
W przypadku trudnej sytuacji lub nagłego zagrożenia wciśnięcie guzika alarmowego, znajdującego się na opasce, umożliwi połączenie się z gotową do interwencji centralą.

CHCESZ PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU???

Zgłoś się do  Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdowie

Zgłoszenia przyjmowane są w GOPS w Gdowie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Ośrodka (poniżej załączniki do pobrania)

W związku z powyższym zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gdowie w celu zgłaszania potrzeb w przedmiotowym zakresie.

Szczegółowe informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia można uzyskać:

– telefonicznie pod numerem tel. 12 251 42 38 wew. 3- osoba do kontaktu Warciak Justyna

– osobiście: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdowie, ul. Myślenicka 145, 32-420 Gdów

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry